Rozvoz

 
 
 
Úvod > Rozvoz
 

Rozvoz obedov

Ak sa nachádzate ďalej od našej reštaurácie alebo nemáte možnosť odísť z práce alebo z domu, radi Vám obed v rámci Bratislavy privezieme. V našej ponuke nájdete vždy jedno jedlo bez lepku a jedno jedlo bez mlieka a vajec teda vegánske. Tiež máte záruku že jedlo je vždy čerstvo navarené z čerstvých surovín a z veľkej časti s bioproduktov z našich predajní. Nikdy u nás nenájdete biely cukor ani bielu pšeničnú múku. Z koreníny používame takmer výhradne od značky Sonnentor a soľ je výlučne morská alebo himalájska. Všetky oleje ktoré používame sú v Biokvalite. 

Náš kuchár Kamil je skúsený odborník svoje skúsenosti rozvíjal aj v Nemecku a vie dať jedlu povestnú 5 chuť. A naša Erika pre Vás pripravuje tie najlepšie dezerty teda lakocinky na pohľadanie samozrejme na zdravý spôsob. No sem tam prižmúri oko a prídá nejakú kalóriu naviac. Ktorá však vždy stoji za to. :)
 
Objednávky na dovoz prijímame do 10:00. 
 
Objednávať môžete na telefónnom čísle 0917 917 866 od 8:00 do 10:00. 
 
Cena obedu a dovozu
 
Cena dovozu je v rámci Bratislavy 2,50€. 
 
Dovoz počítame vždy len 1x na jednu adresu, ak si teda objednáte spolu s kolegom, či kolegyňou, môžete si cenu za dovoz rozdeliť.  V prípade však, ak by ste na zdravý obed presvedčili aj dvoch kolegov, či dve kolegyne alebo si vyberiete niečo z našej ponuky na večeru, dovoz máte zadarmo. 
 
Dovoz od 21€ (3 obedy) ZADARMO.
 
Ekologické balenie
 
Naše jedlá balíme do ekologických obalov z cukrovej trstiny. Sú pre naše zdravie aj planétu oveľa vhodnejšie. Nespôsobujú alergické reakcie a nemáte pocit že jete polystirén ako pri klasických obaloch. Naviac obaly su kompostovateľné, môžete ich teda pokojne dať do svojho kompostu, prípadne do bio odpadu alebo ak ešte nemáte svoj vlastný kompost môžete obaly vrátiť nášmu kuriérovi pri ďalšej objednávke a my ich dáme do nášho vlastného kompostu.  Obaly, ktoré používame nás stoja 90 centov, k cene obedu sa však nepripočítavajú. 
 
 
Cena obedového menu je celkom aj s dopravou 9,50€, v prípade objednávky 3 a viac obedov je cena 7,00€, za jeden obed teda polievku (330ml) a hlavné jedlo (min. 350g) v rátane eko obalu.
 
Pozrite si aktuálnu ponuku denného menu na tento týždeň a objednajte si naše skvelé jedlo až k vám domov či do práce!
 

Rozvoz tovaru z eshopu 

Celý sortiment potravín, ktorý ponúkame v našich predajniach Vám privezieme aj priamo domov či do práce. Rozvoz prebieha našim chladiarenským autom a zaručuje dodržanie chladiaceho reťazca. Doručujeme teda nielen suchý tovar ale aj chladený a mrazený tovar, ovocie a zeleninu. 
 
 
Časy a miesta doručenia
 
Bratislava - pozor objednavky môžu meškať
V rámci Bratislavy doručujeme tovar každý pracovný deň v časoch od 10:00 do 22:00. Objednávku je nutné zaslať deň dopredu vopred do 16:00. V objednávke v eshope si prosím napíšte do poznámky približný čas doručenia, ktorý Vám vyhovuje. Budeme robiť všetko pre to aby sme sa času prispôsbili čo najviac. Garantovať ho však neviem vždy Vám však zavoláme a určite nájdeme vhodné riešenie.
 
Okruh 1 - Utorok (Uzávierka objednávok pondelok 14:00) - pozastavené
Stupava, Mariánka, Borinka, Lozorno, Jablonové, Pernek, Kuchyňa, Plavecký Štvrtok, Zohor, Vysoká pri Morave, Láb, Jakubov, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Malacky, Gajary
 
Okruh 2 - Piatok (Uzávierka objednávok štvrtok 14:00) - pozastavené
Svätý Jur, Pezinok, Limbach, Viničné, Slovenský Grob, Chorvátsky Grob, Senec, Tureň Veľký Biel, Bernolákovo, Ivanka pri Dunaji, Nová Dedinka, Zálesie, Malinovo, Most pri Bratislave, Tomášov, Miloslavov, Janíky, Zlaté Klasy, Štvrtok na ostrove, Hubice, Mierovo, Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Šamorín, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Rovinka

Cena dovozu je v rámci Ba-kraja je 3,99€. 
 
Na našej stránke sa dá objednať len tovar, ktorý je aj reálne skladom. Môže sa však stať najmä pri zelenine a ovocí, že sa vypredá veľmi rýchlo alebo nebude už v požadovanej kvalite, prípadne, že nám ju nedodajú v požadovanom množstve.. Vtedy nemusíme byť schopní takýto tovar doručiť na Vami vybraný termín. Náš personál sa však s Vami spojí a dohodne buď neskorší termín doručenia, náhradu, prípadne Vám doručíme zásielku bez chýbajúceho kusu.  

Pozrite si aktuálnu ponuku denného menu na tento týždeň a objednajte si naše skvelé jedlo až k vám domov či do práce!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia