Mio Mat

 
 
 
 

Kuchynské pomôcky

Mio Mat

MioMat je váš skvelý pomocník do kuchyne, ktorý pripraví rastlinné nápoje, polievky, kaše či smoothies. Vďaka novej funkcii RAW vám pomôže variť ešte zdravšie. MioMat uvítajú všetci fanúšikovia zdravej stravy.
Kód produktu:19956
Výrobca:MioBio
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Momentálne vypredané
Vaša cena: 115,83 € bez DPH
139,00 € s DPH

MioMat je váš skvelý pomocník do kuchyne, ktorý pripraví rastlinné nápoje, polievky, kaše či smoothies. Vďaka novej funkcii RAW vám pomôže variť ešte zdravšie.

Jeho obsluha je veľmi jednoduchá - stačí vložiť ingrediencie a vybrať správny program. Zatiaľ čo vy sa venujete deťom, domácim prácam alebo oddychujete, MioMat pracuje za vás. Ohlási sa o 2 až 25 minút a vaša pochúťka je hotová.

V MioMate pripravíte množstvo zdravých a chutných jedál.

MioMat uvítajú všetci fanúšikovia zdravej stravy, ale aj tí, ktorí hľadajú alternatívu ku kravskému mlieku. Špeciálne ho ocenia mamičky, pretože im uľahčí varenie polievok a kaší pre ich deti.

V MioMate vždy pripravíte približne 1 až 1,3 litra polievky, kaše či smoothie. Menšie ani väčšie množstvo nie je možné.

  • Objem MioMatu: 1,1 až 1,3 litra.
  • Výkon ohrevu: 800 W
  • Výkon motora: 250 W
  • Otáčky: 11000 až 22000 / minúta

Nový MioMat s funkciou RAW vám umožní variť tak, aby sa ingrediencie zahriali maximálne na 42°C. Nazýva sa to „surová strava“ resp. „RAW strava“ vďaka čomu v potravinách zostanú zachované prírodné enzýmy, ktoré sa zahrievaním ničia. Surové potraviny sú bohaté na antioxidanty a tie napríklad pomáhajú potlačiť príznaky starnutia či znižovať riziko rôznych ochorení.

Návod na použitie

Stiahnie si návod na použitie MioMat Raw.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia