Jedlá sóda bika vo vrecúšku 1kg Tiera Verde

 
 
 
Úvod > Čistiace prostriedky > Pracie prášky a aviváže > Jedlá sóda bika vo vrecúšku 1kg Tiera Verde
 

Pracie prášky a aviváže

Jedlá sóda bika vo vrecúšku 1kg Tiera Verde

1kg balenie vo vrecúšku. Jedlá sóda bikarbóna má i mnohostranné použitie pri čistení a údržbe ekologickej domácnosti. Je skvelým a veľmi všestranným čističom, pohlcovačom pachov a dokonca pomôže i pri uhasení malých domácich požiarov.
Kód produktu:7282
EAN kód: 8594165000040
Výrobca:Tierra Verde
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Momentálne vypredané
Vaša cena: 2,29 € bez DPH
2,75 € s DPH

1kg balenie vo vrecúšku. Jedlá sóda bikarbóna má i mnohostranné použitie pri čistení a údržbe ekologickej domácnosti. Je skvelým a veľmi všestranným čističom, pohlcovačom pachov a dokonca pomôže i pri uhasení malých domácich požiarov - a pritom je sóda bikarbóna úplne priateľská nielen k životnému prostrediu, ale najmä je tiež úplne zdravotne nezávadná.

Využitie: 

  • PRANIE: Pridajte pol hrnčeka sódy do pracieho kúpeľa. Veľmi vhodné na pranie textilných plienok! Namáčanie textilných plienok. Prevencia zatuchnutej práčky.
  • UPRATOVANIE: Čistenie a odstránenie pachov z popolníkov. Odstránenie pachov z koberca a čalúneného nábytku. Čistenie vane, sprchy, drezov a keramických povrchov.
  • DETSKÁ IZBA: Čistenie a odstránenie pachov z hračiek a detských pomôcok.
  • KUCHYŇA: Odstránenie pachov z umývačky na riad, mikrovlnnej rúry a chladničky. Odstránenie pachov a usadenín z odpadov. Čistenie a odstránenie pachov z plastových kontajnerov na potraviny, z lopárika na krájanie. Čistenie rúry. Čistenie ovocia a zeleniny. Čistenie kávových a čajových kanvíc a hrnčekov, termosiek a kávovaru. Čistenie pripáleného riadu.
  • ZVIERATÁ: Odstránenie pachov z psích a mačacích pelechov a mačacích toaliet. Čistenie a odstránenie pachov zo zvieracích hračiek. "Suchý šampón" pre psy k odstráneniu nepríjemného pachu.
  • AUTO A GARÁŽ: Čistenie kontaktov automobilových akumulátorov. Odstránenie pachov z popolníka v aute. Čistenie auta. Odstránenie pachov z poťahov sedadiel a kobercov. Olejové škvrny v garáži.
  • OKOLO DOMU: Odstránenie pachov z odpadkového koša. Čistenie záhradného grilu, plastového záhradného nábytku, starých štetcov na farby, detských bazénov.
  • RÔZNE: Umývanie silne znečistených rúk. Hasenie malých domácich požiarov. Osviežovač vzduchu. Odstránenie pachov z rybárskej a športovej výzbroje a výstroja.

Zloženie

Hydrogenuhličitan sodný - sóda bikarbóna, (NaHCO3).

Skladovanie:

Skladujte v suchu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výrobca

Česká republika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia