Max – odstraňovač pachov dóza 1kg Yellow & Blue

 
 
 
Úvod > Čistiace prostriedky > Pracie prášky a aviváže > Max – odstraňovač pachov dóza 1kg Yellow & Blue
 

Pracie prášky a aviváže

Max – odstraňovač pachov dóza 1kg Yellow & Blue

Po úspechu pracieho prostriedku pre zvieratá Mína, prichádza na trh jej pomocník Max. Max je univerzálny čistič a odstraňovač pachov s pomarančovou vôňou pre chovateľov. Balenie: dóza 1 kg.
Kód produktu:111131588x
EAN kód: 8594165002419
Výrobca:Tierra Verde
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Momentálne vypredané
Ušetríte: 44 % Bežná cena: 7,36 € Vaša cena: 3,46 € bez DPH
4,15 € s DPH

Tento ekologický prášok má vo zvieracích chovoch mnohostranné využitie. Max je univerzálny a zdravotne neávadný čistič, ktorý je skvelý najmä svojimi dezodoračnými schopnosťami na báze jedlej sódy a pomarančovej silice. Má vynikajúcu schopnosť pohlcovať pachy a je vhodný napríklad na likvidáciu moču.

Použitie:

Stáva sa, že naši štvornohí miláčikovia majú občaj nejakú drobnú ,,nehodu". Práve v takýchto prípadoch je Max vaším nenahraditeľným pomocníkom. Je skvelý na likvidáciu moču, zvratkov alebo výkalov, odstraňuje pachy zo psích a mačacích pelechov a toaliet. Dá sa použiť aj na čistenie kief, misiek na krmivo, hračiek a dokonca aj ako suchý šampón pre psy. Samozrejmosťou je umývanie znečistených rúk, osvieženie vzduchu a odstránenie pachov z handier, kobercov a čalúnenia v domácnosti so zvieratami.

Zloženie:

viac ako 30 % hydrogenuhličitan sodný, menej ako 5 % prírodná pomarančová silica (obsahuje extrakt, ktorý môže vyvolať alergickú reakciu).

Aj starostlivosť o vašich štvornohých kamarátov sa dá robiť ekologicky.

Skladovanie

Skladujte v suchu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výrobca

Česká republika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia