Neuveriteľná zľava pre študentov!

 
 
 
Úvod > Magazín > Novinky a súťaže > Neuveriteľná zľava pre študentov!
 

Neuveriteľná zľava pre študentov!

Milí študenti, pripravili sme pre Vás niečo špeciálne. Veríme, že pomôžeme Vám aj našej planéte.

Každý z Vás potrebuje jesť a ak chceme jesť zdravšie, stojí to viac peniažkov. Máme však pre Vás riešenie a tým je bezobalový nákup. Keďže balenie potravín je veľká časť ich konečnej ceny, túto časť ušetríme, rovnako ušetríme aj prírodu od plastov. Skvelé, čo poviete? Máme pre Vás veľký sortiment kvalitných a zdravých surovín, ktoré si môžete nakúpiť do vlastných nádobiek/sáčkov. 

To však nie je všetko, keďže veríme, že práve vy študenti ste naša budúcnosť, pripravili sme pre Vás rastúce zľavy. Ide nám o to, aby sme túto myšlienku čím viac rozšírili, a ukázali aké jednoduché je nakupovať bezobalovo, teda zero waste, a že to má zmysel pre všetkých.


Ako to funguje?

Ak prídeš sám, dostaneš zľavu 3%. Stačí však zobrať so sebou pár spolužiakov, a zľava môže narásť až na 33%. Je to jednoduché. Každý koho zoberieš k nám na bezobalový nákup, zvýši tvoju zľavu o 3%. Ak prídete 2,  zľava bude 6%, 3 - 9%, 4  -12%, a tak ďalej až po 33% teda 11 študentov. Dobré je, že zľavu môžete využívať všetci, ktorí prídete, a môžete nakúpiť ľubovoľný sortiment z našej bezobalovej ponuky potravín a drogérie. 

Akcia je platná od teraz, do konca júna. Je možné, že sa bude meniť podľa záujmu. Akcia neplatí na sortiment ovocia a zeleniny. Pri akcii je nutné preukázať, že naozaj študujete, a maximálny vek je 26 rokov.

Kde akcia prebieha?

V novootvorenej predajni na Bajkalskej 4 v Bratislave. 

 

Príďte, bude sranda :)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia